Про програму

Програма пропонує міждисциплінарний і міжконфесійний підхід до релігійних питань шляхом вивчення історії християнства, екуменічного богослов’я, християнських конфесійних традицій, християнської духовності тощо.

Мета програми:

· шляхом академічного навчання поширювати і пропагувати екуменічні цінності примирення, дружби та християнської співпраці в українському суспільстві;

· залучити людей з усіх куточків України до дослідження питання єдності Церков та всебічного обговорення цього питання;

· надати можливість вивчати богословські науки через міжконфесійний підхід, який є як академічним, так і духовним;

· забезпечити високий рівень екуменічної освіти шляхом залучення до програми кваліфікованого та різноконфесійного штату викладачів;

· надати належний богословський та екуменічний рівень формації для майбутніх працівників світських і релігійних мас-медіа.

Інститут планує досягти згаданих завдань шляхом підбору відповідних курсів, де студент під керівництвом досвідчених експертів з екуменізму зможе ефективно здобути належні знання і навички.

Програма створена для тих, хто цікавиться релігійними проблемами та питанням єдності Церков, хто має відповідну мотивацію для самостійної та плідної роботи: читання відповідної літератури, написання письмових робіт, підтримування постійних контактів з викладачами через мережу Інтернет і т. д.

РСПЕН розрахована на один рік навчання. В окремих випадках студенти, які з об’єктивних причин не зможуть засвоїти повне навантаження річної програми, матимуть можливість виконати всі вимоги навчального процесу та отримати сертифікат протягом трьох років.

При РСПЕН існує можливість запису на окремі курси без вступу на всю програму.