Наші новини

Перший захист магістерської роботи на україномовній Дистанційній магістерській програмі екуменічних наук

17 січня в Українському католицькому університеті відбувся захист магістерської роботи Ірини Хомин. Тема роботи: «Унійні ідеї Митрополитів Йосифа Велямина (Рутського) і Петра (Могили) та їх розвиток сьогодні у розумінні Патріарха Любомира Гузара». Науковим керівником роботи був доктор канонічного права митр. прот. Михайло Димид. А рецензував магістерську роботу доктор богослов’я о. Ігор Пецюх.

Завершилася настановча сесія для студентів ДМПЕН

З 8 по 20 серпня в приміщенні УКУ проходила настановча сесія для студентів Дистанційної магістерської програми екуменічних наук. Десять студентів з Києва, Запоріжжя, Івано-Франківська та Львівщини прослухали три інтенсивні навчальні курси з історії Церкви в Україні, християнської етики і зв’язків з громадськістю (PR) для Церков та релігійних організацій.

Доктор Антуан Аржаковський: «Я йду, тому що настав час, щоб прийшла нова людина»

У середу, 22 червня, в Українському католицькому університеті відбулись урочистості з нагоди завершення діяльності на посаді директора Інституту екуменічних студій доктора Антуна Аржаковського.

Відбувся перший онлайн-захист на ДМПЕН для англомовних студентів

20 червня у семінарській кімнаті УКУ відбувся захист магістерської роботи о. Лорента Клініверка з США в онлайн-режимі. Тема магістерської роботи: «Методологія в екуменічному діалозі: Уроки з критичного мислення, дипломатії та фізичних наук» («Methods in Ecumenical Dialogue Lessons from Critical Thinking, Diplomacy and Physical Sciences»).

Новий курс розповість про християнську віру та екзистенційні питання в сучасному світі

Як зазначає викладач курсу о. Ігор Пецюх: "Цей курс буде однією із спроб приблизити для слухачів фундаментальні християнські правди. Він матиме амбітне завдання – просто сказати про складні речі".

Патріарх Святослав: УКУ повинен збирати найкращі сили

17 травня Глава УГКЦ, Верховний архієпископ Києво-Галицький, Митрополит Київський Блаженніший Святослав (Шевчук) зустрівся зі студентами столиці в актовій залі Культурно-Мистецькому центрі Києво-Могилянської Академії.

Католицько-православний діалог у ХХ-му столітті

Про розвиток католицько-православного діалогу та його сучасний стан мали змогу почути під час он-лайн лекції студенти ДМПЕН. Лекцію прочитав Тарас Курилець, викладач курсу Екуменічний рух, докторант Папського університету св. Томи Аквінського.

Он-лайн лекція з Історії Церкви

10 травня відбувся вебінар для студентів ДМПЕН у рамках курсу Історія Церкви. Провів он-лайн лекцію викладач курсу о. Тарас Бублик, науковий працівник Інституту Історії Церкви УКУ.

Олена Кулигіна під час вебінару на ДМПЕН розповіла про особливості діяльності церковного інформаційного центру

4 травня відбувся вебінар з Методики і практики релігійної журналістики для студентів ДМПЕН. Он-лайн лекцію провела Олена Кулигіна, експерт з церковного піару, PR-менеджер різноманітних релігійних проектів та заходів, організатор конференцій та семінарів на тему релігійної журналістики та викладачку курсу «Методика і практика релігійної журналістики» на ДМПЕН.

"Ви можете бути іншими" реколекції у Берегах

25-27 березня 2011 року відбулися екуменічні реколекції у с. Береги Пустомитівського району під проводом духівника Українського Католицького Університету (УКУ) о. Ігоря Пецюха, темою котрих була «Школа молитви».